| Brand Name | SEKINEW |
|---|---|
| Type | Ordinary Bell |
| Origin | Mainland |
| Material | iron cover +plastic, iron cover +plastic |
| Model Number | (Bicycle Bell |
| Certification | / |
| Size | 5cm*6.8cm |
| Motif | flower |
| Length | 5cm |
| Width | 6.8cm |
| Feature | Suitable for handlebars with an outer diameter of 23 mm. |
Kids Bicycle Handlebars Bell Horn Sound Alarm Flower Safety Bike Bell Multi-color Cute Alloy Plastics Rings Protective
€32.99 – €33.99Price range: €32.99 through €33.99

SKU: VK9JU0445EZ1
Category: Kids' Cycling Protective Gear
Be the first to review “Kids Bicycle Handlebars Bell Horn Sound Alarm Flower Safety Bike Bell Multi-color Cute Alloy Plastics Rings Protective” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
-40%
€94.99 – €106.99Price range: €94.99 through €106.99
-45%
-43%
Rated 5.00 out of 5
-46%
Rated 5.00 out of 5
-40%
-47%
Rated 5.00 out of 5
€33.99 – €34.99Price range: €33.99 through €34.99-41%
€37.99 – €67.99Price range: €37.99 through €67.99






















Reviews
There are no reviews yet.