| Brand Name | Yiuiuly |
|---|---|
| Recommend Age | 12+y, 14+y, 18+ |
| Origin | Mainland |
| Certification | 3C |
| 3C | Certificate |
| Certificate Number | 2017152203018671 |
| Block Size | Small building block(Compatible with Lego) |
| Barcode | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Compatible with figure Animal Farm City House Train Basis Brick |
| Warning | Small parts Toys, Not for children under 3 years. |
| Material | Plastic |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Plastic Type | ABS |
| Fishing rod | 19cm |
| Bread | 7.5*2.9*1.6cm |
| steak | 3.6*5.5*2.8cm |
| Radish | 5.5*2.5*4cm |
| small carrot | 3.9*4.2*3.6cm |
| corn | 4.5*4.5*4cm |
| grape | 4*4*4cm |
| banana | 5*3.5*4cm |
| 4 small pointed flowers | 4.3*4.3cm |
| 4 large pointed flowers | 4*4*2.5cm |
| 4 small rounded flowers | 4*4*2.5cm |
| 4 large rounded flowers | 3.7*3.7*2.4cm |
| Dwarf grass | 6.5*5.3*3cm |
| Tall grass | 6.5*5*4cm |
| Square grass | 6.4*1*4.7cm |
| Leaves | 12*12*2.5cm |
| Small stump | 12*4.5*4.5cm |
| Big stump | 8*7*8cm |
| tree | 11*11*20cm |
| Cactus | 6.1*2.2*7.5cm |
| mushroom | 3.8*2.8*2.7cm |
| pumpkin | 5*3.2cm |
| Stem and leaf | 4.2*6.5cm |
| Pile of stones | 6.3*3.5cm |
| "4 stones | 1.9*1.9 3.5*3.5cm" |
| Mud mound | 6*2.5cm |
| Plum blossom brick | 6*6*2cm |
| Convex brick | 9.6*3.2*3.8cm |
Plant Series Big Building Blocks Flower Grass Tree Fruit Adornment Accessories Compatible Scenes Assemble Toys For Kids Bricks
€30.99 – €34.99Price range: €30.99 through €34.99

SKU: 8A87FM7TYYTA
Category: Blocks
10 reviews for Plant Series Big Building Blocks Flower Grass Tree Fruit Adornment Accessories Compatible Scenes Assemble Toys For Kids Bricks
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-48%
Rated 4.95 out of 5
-48%
Rated 5.00 out of 5
€32.99 – €33.99Price range: €32.99 through €33.99-48%
Rated 4.78 out of 5
€31.99 – €32.99Price range: €31.99 through €32.99-48%
Rated 5.00 out of 5
-48%
Rated 5.00 out of 5
€31.99 – €34.99Price range: €31.99 through €34.99-45%
Rated 4.91 out of 5
€30.99 – €209.99Price range: €30.99 through €209.99-49%
Rated 5.00 out of 5
€30.99 – €33.99Price range: €30.99 through €33.99-48%
Rated 5.00 out of 5
€32.99 – €37.99Price range: €32.99 through €37.99




















S***c –
Item as described. It fits well on original lego duplo boards and to other Lego duplo bricks too – it is fully compatible.
I’m very satisfied with it.
L***r –
Excellent!
A***v –
Wood of two halves, Liana made of silicone.
Very cool and high quality.
A***h –
The item is not different from Lego Duplo, the quality is good, everything is fine, the delivery is fast, it came to Krasnoyarsk in two weeks
S***c –
Item as described. Fits perfectly to duplo. I’m very satisfied.
a***r –
Great product, fast shipping, thank you, recommended!
J***o –
Very fast shipping! Absolutely everything on my photo (except for the plate-base) is bought from this seller for several of its ads. The seller sent everything together in a single package.
A***h –
Good quality goods! Compatible with Lego Duplo. The parcel came quickly! I recommend the seller!
A***y –
Are perfect. Buy more times.
T***A –
Nice shop. Fast shipment. The parts of the designer are made of high-quality plastic without a smell. The details are suitable for a large designer. I write from this seller not the first time. The seller sent a guitar as a gift. Very nice.