| Brand Name | infant shining |
|---|---|
| Material | FOAM, XPE |
| Origin | Mainland |
| CN | Shandong |
| Features | Educational, Soft, Sports |
| Gender | Unisex |
| Warning | none |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Whole |
| Dimensions | 200x180x1cm 200x180x1.5cm 200x180x2cm |
| Thickness | 1.5cm |
| Recommend Age | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Model Number | tb |
| Certification | CE |
| Pattern | Reversible(one mat two patterns) |
| Style 1 | Kids carpet |
| Style 2 | baby play mat |
| Style 3 | play mat for baby |
| Style 4 | children's mat |
| Style 5 | play mat for baby foldable |
| Style 6 | foam play mat for baby |
| Style 7 | padded play mat for baby |
| Style 8 | baby mats for floor play |
| Attribute 1 | children carpet |
| Attribute 2 | kids rug |
| Attribute 3 | puzzle |
| Attribute 4 | baby play mat |
| Attribute 5 | children's rug |
| Attribute 6 | children's mat |
| Attribute 7 | developing mat |
| Attribute 8 | puzzle mat |
| Attribute 9 | play mat |
| Attribute 10 | rugs |
Infant Shining Baby Play Mat XPE Folding Crawling Mat 200*180cm Thickness Baby Mat Puzzle Foldable Babi Mat Toy Children Carpet
€146.99 – €205.99Price range: €146.99 through €205.99

SKU: 3E6GP9KU7X6U
Category: Learing Climb & Walker
10 reviews for Infant Shining Baby Play Mat XPE Folding Crawling Mat 200*180cm Thickness Baby Mat Puzzle Foldable Babi Mat Toy Children Carpet
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
€42.99 – €62.99Price range: €42.99 through €62.99
-43%
-40%
-40%
-40%
Rated 4.91 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
-44%
-40%
€59.99 – €77.99Price range: €59.99 through €77.99






















H***o –
Great quality, beautiful disign
M***v –
The MAT went very long, but it’s cool. just super. the seller is very contact.
b***b –
Perfect product! I am very happy and my daugher as well! Thanks a lot!!
Shopper –
It’s fast, just as description, new genuine
h***a –
Perfect but got no bag it sucks, no ליך carry it ממקום to place is huge
M***a –
Quality is also very good, very thick, a lie down on it, it is also very clean and гигиеничная, worth to buy
M***a –
Pillow good quality, pattern clear, thick enough, easy to fold and does not occupy a space, easy to clean.
k***s –
im very happy,
big and nice.
bur came after 2 months
y***a –
Wowwww great quality and huge!! Bigger than expected
Shopper –
Surface large and stable, not checked size. It’s about characters not wanted. Arrived after monthly +