| Brand Name | OOTDTY |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Model Number | Bath Toy |
| Certification | 3C |
| Recommend Age | Maternity, 7-12m, 25-36m, 7-12y, 12+y, 4-6y, 13-24m, 0-6m |
| Warning | don't eat |
| Theme | Sports |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.4kg (0.88lb.) |
| Package Size | 38cm x 16cm x 14cm (14.96in x 6.30in x 5.51in) |
1200CC Water Gun Soaker 4 Nozzles Water Blaster Squirt Gun 30ft Water Pistol Water Fight Summer Outdoor Swimming Pool Beach Toys
€66.99 Original price was: €66.99.€40.99Current price is: €40.99.
35 in stock

SKU: D1D64GHRTYMQ
Category: Water Guns, Blasters & Soakers
Be the first to review “1200CC Water Gun Soaker 4 Nozzles Water Blaster Squirt Gun 30ft Water Pistol Water Fight Summer Outdoor Swimming Pool Beach Toys” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-43%
-40%
Rated 5.00 out of 5
€127.99 – €132.99Price range: €127.99 through €132.99-45%
-42%
-46%
-40%
Rated 5.00 out of 5
€39.99 – €40.99Price range: €39.99 through €40.99-43%
€38.99 – €39.99Price range: €38.99 through €39.99
-44%






















Reviews
There are no reviews yet.