| Material | Metal |
|---|---|
| Model Number | Watch |
| Gender | Unisex |
| Warning | / |
| Features | Educational |
| Item Type | Toy Walkie Talkies |
| Age Range | > 6 years old |
| Band Material: | Stainless Steel |
| Color: | White/Black/Blu /Camel/Blue&Gold |
| Length: | 24 cm approx (Include the case). |
| Bandwidth: | 20mm approx. |
| Dial diameter: | 42mm approx. |
| Face diameter: | approx 35mm |
New Fashion Luxury Classic Men Stainless Steel Quartz Analog Wrist Watch
€67.99 Original price was: €67.99.€37.99Current price is: €37.99.

SKU: AUUL5F7LA161
Category: Toy Walkie Talkies
5 reviews for New Fashion Luxury Classic Men Stainless Steel Quartz Analog Wrist Watch
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-46%
Rated 4.50 out of 5
-40%
€38.99 – €64.99Price range: €38.99 through €64.99
-40%
Rated 5.00 out of 5
€54.99 – €65.99Price range: €54.99 through €65.99-46%
-45%
Rated 4.80 out of 5
-40%
-41%
Rated 5.00 out of 5
-46%
Rated 5.00 out of 5
€34.99 – €35.99Price range: €34.99 through €35.99





















M***a –
bien
T***y –
very good
В***r –
Everything is fine
t***a –
merci
A***a –
The clock came damaged.