| Brand Name | Anyo |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Recommend Age | 12+y |
| Material | Metal |
| Features | Mini |
| Cable Length | 110cm |
| Gender | Boys |
| Warning | away from fire |
| Model Number | C297 |
| Recovery System | Glue Sticker |
| Gap Width | 4.55 |
| Shape | Butterfly |
| Diameter | 56mm |
| Tricks | 1A |
| weight | 68g |
| width | 44.5mm |
YYF shutter YOYO Wide version YOYO 1A Metal YOYO professional yoyo Christmas gift for boy
€177.99 – €204.99Price range: €177.99 through €204.99

SKU: VFIDQ6AVIANQ
Category: Yoyos
1 review for YYF shutter YOYO Wide version YOYO 1A Metal YOYO professional yoyo Christmas gift for boy
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-39%
Rated 5.00 out of 5
€39.99 – €45.99Price range: €39.99 through €45.99-48%
Rated 4.67 out of 5
-46%
Rated 5.00 out of 5
€31.99 – €53.99Price range: €31.99 through €53.99-39%
Rated 4.50 out of 5
€35.99 – €36.99Price range: €35.99 through €36.99-46%
Rated 5.00 out of 5
-46%
Rated 5.00 out of 5
-48%
Rated 5.00 out of 5
-48%
Rated 4.92 out of 5






















M***n –
Same as mentioned, Perfect product