| Brand Name | MoShuBe |
|---|---|
| Material | EVA |
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| Features | Sports, Educational, Soft, No Music |
| Gender | Unisex |
| Warning | far away from fire |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Whole |
| Dimensions | 200*180*0.5cm |
| Thickness | 0.5cm |
| Recommend Age | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Model Number | baby play mat |
0.5cm Double-Side Baby Crawling Play Mat Dinosaur Puzzle Game Gym Soft Floor Eva Foam Children Carpet for Babies KidsToys
€52.99 – €68.99Price range: €52.99 through €68.99

SKU: TWONCOEO9B2I
Category: Learing Climb & Walker
4 reviews for 0.5cm Double-Side Baby Crawling Play Mat Dinosaur Puzzle Game Gym Soft Floor Eva Foam Children Carpet for Babies KidsToys
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-44%
-40%
Rated 4.95 out of 5
€57.99 – €96.99Price range: €57.99 through €96.99-40%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€40.99 – €44.99Price range: €40.99 through €44.99-42%
-40%
€30.99 – €34.99Price range: €30.99 through €34.99
-40%
€59.99 – €77.99Price range: €59.99 through €77.99
-40%





















a***o –
All at the highest level, it came for a week, brought the courier, children really liked it, it was quite thick, honestly thought that thinner, soft, nice to walk and play,,
n***t –
Delivery to Belarus Mogilev was more than three months. The product fully corresponds to the description. All is well, but the delivery is very long.
E***a –
Nice mat. Soft, comfortable. Took for a gift
Shopper –
Midoria my boy!!!