| Brand Name | TAKARA TOMY |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Item Type | model |
| Dimensions | 26cm |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Version Type | First Edition |
| Original Package | YES |
| Puppets Type | model |
| Warning | figure toys |
| Gender | Unisex |
| Mfg Series Number | model |
| Size | 25cm |
| Remote Control | No |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Age Range | 8-11 Years, 12-15 Years, Grownups, > 14 Years old, > 8 years old, > 3 years old |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Scale | 1/1 |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Model Number | Bokby |
| Condition | In-Stock Items |
| Unit Type | Set |
| Package Weight | 1.99kg (1.10lb.) |
| Package Size | 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in) |
1:1 pocket Bokby Action Figure Toys
€137.99 – €145.99Price range: €137.99 through €145.99

SKU: XBJO1F9BLEF3
Category: Blind Box
4 reviews for 1:1 pocket Bokby Action Figure Toys
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
Rated 5.00 out of 5
€42.99 – €254.99Price range: €42.99 through €254.99-47%
Rated 5.00 out of 5
-41%
Rated 4.67 out of 5
€40.99 – €245.99Price range: €40.99 through €245.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€40.99 – €251.99Price range: €40.99 through €251.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€58.99 – €213.99Price range: €58.99 through €213.99-40%
€36.99 – €291.99Price range: €36.99 through €291.99
-45%
Rated 5.00 out of 5
€35.99 – €40.99Price range: €35.99 through €40.99-39%
Rated 4.67 out of 5






















Shopper –
Nice
S***k –
Exactly as the picture
Shopper –
Arrived broken but the seller gave a full refund
C***o –
Amazing quality just as described and nice details. great for your room or house you wont regret this. This straight bussin, gigachad. <3