| Brand Name | QYWWRC |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 12+y |
| Tool Supplies | Battery |
| Upgrade Parts/Accessories | Gold Bullet Connector |
| RC Parts & Accs | Engines |
| Size | 2.0mm 3.0mm 3.5mm 4.0mm |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys, Vehicles & Remote Control Toys |
| Technical parameters | Value 2 |
| Model Number | 2.0mm 3.0mm 3.5mm 4.0mm |
| Remote Control Peripherals/Devices | Gold Bullet Connector |
| For Vehicle Type | Helicopters |
| Four-wheel Drive Attributes | Gold Bullet Connector |
| Place of Origin | Guangdong, (Mainland) |
| is_customized | Yes |
| Unit Type | lot (10 Pair/lot) |
| Package Weight | 0.03kg (0.07lb.) |
| Package Size | 8cm x 8cm x 8cm (3.15in x 3.15in x 3.15in) |
20pcs/lot 2.0mm 3.0mm 3.5mm 4.0mm 5.0mm 5.5mm 6.0mm 8.0mm Gold Bullet Banana Connector Plug For ESC Battery Motor ESC (10 pair)
€31.99 – €32.99Price range: €31.99 through €32.99

SKU: FX06N16J48DS
Category: Parts & Accessories
Be the first to review “20pcs/lot 2.0mm 3.0mm 3.5mm 4.0mm 5.0mm 5.5mm 6.0mm 8.0mm Gold Bullet Banana Connector Plug For ESC Battery Motor ESC (10 pair)” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-45%
Rated 4.92 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€45.99 – €53.99Price range: €45.99 through €53.99-42%
Rated 5.00 out of 5
€40.99 – €41.99Price range: €40.99 through €41.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€36.99 – €56.99Price range: €36.99 through €56.99-44%
Rated 5.00 out of 5
€37.99 – €48.99Price range: €37.99 through €48.99-46%
Rated 4.91 out of 5
-47%
Rated 4.95 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€39.99 – €205.99Price range: €39.99 through €205.99





















Reviews
There are no reviews yet.