| Brand Name | BLAZING TEENS |
|---|---|
| Recommend Age | 7-12y, 12+y |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland |
| CN | Guangdong |
| Gender | Boys |
| Model Number | / |
| Shape | Drum-shaped |
| Tricks | 2A |
| Features | Mini |
| Cable Length | 1.2m |
| Recovery System | Round Hole Recovery |
| Gap Width | 2mm |
| Diameter | 6cm |
| Warning | Not for children under 5 years |
Blazing Team Beast Warrior Series Magic YoYo Polyester String Funny Professional Kids Toys For Boys Children Gifts yo-yo
€36.99 – €41.99Price range: €36.99 through €41.99

SKU: WYT3VD3JLS9N
Category: Roly Poly Toy
4 reviews for Blazing Team Beast Warrior Series Magic YoYo Polyester String Funny Professional Kids Toys For Boys Children Gifts yo-yo
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-43%
-40%
-43%
-46%
-40%
-47%
-40%
€59.99 – €64.99Price range: €59.99 through €64.99
-44%
Rated 5.00 out of 5






















Shopper –
Great shopping. The recommend
Y***a –
Cool thing, the child liked
Shopper –
10x
A***M –
thank you for the fast shipping, good seller