| Brand Name | MQIAOHAM |
|---|---|
| Material | EVA |
| Origin | Mainland |
| CN | Fujian |
| Features | Educational, Soft, Sports, No Music |
| Gender | Unisex |
| Warning | Can't puzzle with other shops' items. |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Split Joint |
| Dimensions | One pieces:30cm*30cm*1cm |
| Thickness | 1cm |
| Recommend Age | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Model Number | solid color |
| Certification | CE |
Boy Girl Gift Christmas rug/carpet Baby tasteless environmental protection EVA cartoon sleeping Puzzle Mat 30x30x1cm 9Pcs
€51.99 – €118.99Price range: €51.99 through €118.99
SKU: KC65T3RW6PZ7
Category: Play Mats
Be the first to review “Boy Girl Gift Christmas rug/carpet Baby tasteless environmental protection EVA cartoon sleeping Puzzle Mat 30x30x1cm 9Pcs” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
-39%
-40%
€146.99 – €205.99Price range: €146.99 through €205.99
-40%
€48.99 – €237.99Price range: €48.99 through €237.99






















Reviews
There are no reviews yet.