| Origin | Mainland |
|---|---|
| Recommend Age | 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Theme | Animals & Nature |
| Type | carton |
| Certification | CE, Europe certified (CE) |
| Material | PP |
| Size | 6.3*5*2.5cm/2.48*1.97*0.98inch |
| Printing Name Size | 5*1.2cm / 1.97*0.47 inch |
Cartoon Animal Name Stamp Paints Personal Student Child Baby Engraved Waterproof Non-fading Kindergarten Clothing Name Seal
€63.99 Original price was: €63.99.€33.99Current price is: €33.99.
SKU: AKP4YAYRW5UR
Category: Stamps Toys
Be the first to review “Cartoon Animal Name Stamp Paints Personal Student Child Baby Engraved Waterproof Non-fading Kindergarten Clothing Name Seal” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-47%
-46%
-44%
-48%





















Reviews
There are no reviews yet.