| Wheel Number | Three |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Material | Plastic, PP+ high carbon steel pipe |
| Recommend Age | 4-6y, 13-24m, 25-36m, 7-12y |
| Model Number | DOK0199 |
| Features | Ride On |
| Name | Kids Kick Scooter |
| Color | as shown in the picture |
| Suitable age | 2-8 years old |
| Wheels | flashing and non-flashing styles for optional |
| Height adjustment | about 63-73cm/24.80-28.74in |
| Use height | about 80-120cm/31.50-47.24in |
Doki Toy Folding Children Scooter 2-8 Years Old Three-wheel Flashing Skateboard Swing Car Indoor And Outdoor Children’s Scooter
€87.99 Original price was: €87.99.€57.99Current price is: €57.99.

SKU: 5T14GO1N98X9
Category: Ride On Toys
1 review for Doki Toy Folding Children Scooter 2-8 Years Old Three-wheel Flashing Skateboard Swing Car Indoor And Outdoor Children’s Scooter
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
Rated 5.00 out of 5
€227.99 – €255.99Price range: €227.99 through €255.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€44.99 – €59.99Price range: €44.99 through €59.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€225.99 – €230.99Price range: €225.99 through €230.99-40%
Rated 5.00 out of 5
-36%
€52.99 – €54.99Price range: €52.99 through €54.99
-46%
Rated 4.50 out of 5
€34.99 – €566.99Price range: €34.99 through €566.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€199.99 – €202.99Price range: €199.99 through €202.99-40%
Rated 5.00 out of 5






















Shopper –
The scooter has been received, the child likes it very much, the quality is very good, don’t hesitate if you like it