| Brand Name | Anyo |
|---|---|
| Recommend Age | 12+y |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| Gender | Unisex |
| Model Number | A1035 |
| Shape | Drum-shaped |
| Tricks | 2A |
| Features | Mini |
| Cable Length | 110cm |
| Recovery System | Convex Pattern |
| Gap Width | 2.65mm |
| Diameter | 57.43mm |
| Warning | away from fire |
| Adapt to the crowd | unisex |
| width | 25.64mm |
| name | yoyofactory LOOP2020 |
| weight | 50.5g |
New arrive YYF LOOP2022 YOYO 2A yoyo professional yo – yo LED yoyo for Professional competition
€84.99 – €100.99Price range: €84.99 through €100.99

SKU: AN8UGFZR1A24
Category: Yoyos
1 review for New arrive YYF LOOP2022 YOYO 2A yoyo professional yo – yo LED yoyo for Professional competition
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-39%
Rated 5.00 out of 5
€39.99 – €45.99Price range: €39.99 through €45.99-48%
Rated 4.88 out of 5
-39%
Rated 4.50 out of 5
€35.99 – €36.99Price range: €35.99 through €36.99-45%
-48%
Rated 5.00 out of 5
-40%
-48%
Rated 4.67 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5






















C***e –
Foremost well. Rich yoyo!