| Material | FOAM |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| Features | Educational, Sports, No Music |
| Gender | Unisex |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Whole |
| Dimensions | 200x180x1cm |
| Thickness | 1cm |
| Recommend Age | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
Non-Toxic Foldable Baby Play Mat Educational Children’s Carpet in the Nursery Climbing Pad Kids Rug Activitys Games Toys 180*100
€96.99 Original price was: €96.99.€57.99Current price is: €57.99.

SKU: JHDLTEKU1O5P
Category: Play Mats
1 review for Non-Toxic Foldable Baby Play Mat Educational Children’s Carpet in the Nursery Climbing Pad Kids Rug Activitys Games Toys 180*100
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-43%
Rated 4.81 out of 5
€38.99 – €82.99Price range: €38.99 through €82.99-43%
Rated 4.75 out of 5
€38.99 – €48.99Price range: €38.99 through €48.99-40%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 4.92 out of 5
€58.99 – €75.99Price range: €58.99 through €75.99-40%
Rated 4.83 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€57.99 – €134.99Price range: €57.99 through €134.99-40%
Rated 4.50 out of 5
€133.99 – €187.99Price range: €133.99 through €187.99





















6***r –
Good fabric, easy to clean; Padded ideal for baby play. The design fits reality.