| Material | Plastic |
|---|---|
| Plastic Type | ABS |
| Origin | Mainland |
| Gender | Unisex |
| Model Number | MX948, baby toys |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Size | 15*6*6cm |
| Shape | Animal |
| Features | Soft |
| Certification | CE |
| Package | Separates |
| Dimensions | 15*6*6cm |
| Warning | NO |
| vocal | no battery |
Sliding Deer Baby Tumbler Rattle Learning Education Toys Newborn Teether Infant Hand Bell Mobile Press Squeaky Roly-Poly Toy
€69.99 Original price was: €69.99.€39.99Current price is: €39.99.

SKU: MFKVMSW5QUTS
Category: Roly Poly Toy
Be the first to review “Sliding Deer Baby Tumbler Rattle Learning Education Toys Newborn Teether Infant Hand Bell Mobile Press Squeaky Roly-Poly Toy” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
-43%
-48%
Rated 5.00 out of 5
-43%
-40%
-40%
-45%
Rated 5.00 out of 5
-43%






















Reviews
There are no reviews yet.