| Brand Name | HBB |
|---|---|
| Material | Wood |
| Origin | Mainland |
| Recommend Age | Maternity |
| Model Number | Traditional Game With Box Toy |
| Gender | Unisex |
| Warning | don't eat |
| Certification | NONE |
| Features | Educational |
| Box size | 19.5*4.5*2.5cm/7.68inch* 1.77inch* 0.98inch |
| Net weight | 0.065kg |
| Unit Type | Set |
| Package Weight | 0.11kg |
| Package Size | 20cm x 20cm x 10cm |
Traditional Mikado Spiel Wooden Pick Up Sticks Set Traditional Game With Box Toy
€64.99 Original price was: €64.99.€34.99Current price is: €34.99.
11 in stock

SKU: 66GZCK9WNPGR
Category: Math Toys
3 reviews for Traditional Mikado Spiel Wooden Pick Up Sticks Set Traditional Game With Box Toy
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-48%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€46.99 – €82.99Price range: €46.99 through €82.99-42%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
-48%
Rated 5.00 out of 5
€32.99 – €33.99Price range: €32.99 through €33.99-43%
Rated 5.00 out of 5
€38.99 – €61.99Price range: €38.99 through €61.99-48%
Rated 4.80 out of 5
-48%
Rated 4.89 out of 5






















S***s –
The product delivered match the description
Shopper –
Everything great
a***z –
Equal to description are fine but wooden for children is great