| Brand Name | bekobaby |
|---|---|
| Material | FOAM |
| Origin | Mainland |
| CN | Shandong |
| Features | Educational, Soft |
| Gender | Unisex |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Whole |
| Thickness | 1cm |
| Recommend Age | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Certification | CE |
| Dimensions | 200*180*1cm |
| Warning | none |
Baby Play Mat 2.0cm Portable Foldable Baby Climbing Pad XPE Foam Game Blanket Kids Rug Activitys Games Carpet Educational Toys
€189.99 – €218.99Price range: €189.99 through €218.99

SKU: 18XP197VNVVW
Category: Play Mats
1 review for Baby Play Mat 2.0cm Portable Foldable Baby Climbing Pad XPE Foam Game Blanket Kids Rug Activitys Games Carpet Educational Toys
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
Rated 5.00 out of 5
€120.99 – €164.99Price range: €120.99 through €164.99-40%
€48.99 – €148.99Price range: €48.99 through €148.99
-40%
Rated 4.92 out of 5
€58.99 – €75.99Price range: €58.99 through €75.99-40%
Rated 4.50 out of 5
€133.99 – €187.99Price range: €133.99 through €187.99-40%
-40%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
-47%
€33.99 – €35.99Price range: €33.99 through €35.99






















경***국 –
Received promptly and in good condition. Looks good to me though yet to let my LO try. Looking forward to using it when baby is abit older.