| Material | FOAM |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| Features | Educational, Soft |
| Gender | Unisex |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Split Joint |
| Dimensions | 30*30*1cm |
| Thickness | 1cm |
| Recommend Age | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
30x30x1cm New Cactus Baby EVA Foam Play Puzzle Mats for Kids Interlocking Exercise Tiles Floor Carpet Rug Playmat Pad Thick
€126.99 Original price was: €126.99.€76.99Current price is: €76.99.

SKU: MSO6JUKCB7ZZ
Category: Play Mats
1 review for 30x30x1cm New Cactus Baby EVA Foam Play Puzzle Mats for Kids Interlocking Exercise Tiles Floor Carpet Rug Playmat Pad Thick
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
€48.99 – €148.99Price range: €48.99 through €148.99
-40%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 4.71 out of 5
€37.99 – €42.99Price range: €37.99 through €42.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€149.99 – €169.99Price range: €149.99 through €169.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€111.99 – €130.99Price range: €111.99 through €130.99-43%
Rated 4.75 out of 5
€38.99 – €48.99Price range: €38.99 through €48.99-40%
Rated 4.50 out of 5
€133.99 – €187.99Price range: €133.99 through €187.99-43%
Rated 4.81 out of 5
€38.99 – €82.99Price range: €38.99 through €82.99





















V***a –
The rug came whole, with a nice pattern. It is better to order in advance, as it takes a month to deliver to Moscow and time to air it. The smell is very himous.