| Recommend Age | 12+y |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Material | Metal |
| Certification | NONE |
| Item Type | Dollhouses |
| Model Number | 1/12 Scale Miniature Dollhouse Hinges With Metal Screws |
| Gender | Unisex |
| Quantity: | 10pcs/20pcs |
| Color: | gold;gold+silver |
| hinges: | 10mm*8mm |
| gold screw: | dia.1.15mm*8mm |
| silver screw: | dia.1.5mm*4.5mm |
| type 1: | Door Hinges |
| type 2: | mini hinges |
| type 3: | dolls houses hinges |
| type 4: | miniature hinges |
10/20PCS Mini Metal Hinge And Screws for 1/12 House Miniature Cabinet Furniture Brass Hinge Dollhouse Miniature Cabinet Closet
€62.99 Original price was: €62.99.€32.99Current price is: €32.99.

SKU: GNXFZZVWMGTW
Category: Doll House Accessories
1 review for 10/20PCS Mini Metal Hinge And Screws for 1/12 House Miniature Cabinet Furniture Brass Hinge Dollhouse Miniature Cabinet Closet
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
Rated 5.00 out of 5
€102.99 – €141.99Price range: €102.99 through €141.99-40%
Rated 4.67 out of 5
€63.99 – €67.99Price range: €63.99 through €67.99-40%
Rated 4.89 out of 5
-40%
Rated 4.80 out of 5
€39.99 – €148.99Price range: €39.99 through €148.99-44%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 4.33 out of 5
€34.99 – €53.99Price range: €34.99 through €53.99-40%
Rated 4.00 out of 5
€51.99 – €138.99Price range: €51.99 through €138.99-47%
Rated 5.00 out of 5
€33.99 – €38.99Price range: €33.99 through €38.99












![1/6[DIY]Door handle ob11 doll House Mini Model Accessories 60015 1](https://ae01.alicdn.com/kf/H0dce79a05b614a419b90bba55f42f5464.jpg_100x100.jpg)








E***S –
All fine