| Origin | Mainland |
|---|---|
| Recommend Age | Maternity, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Material | Polyester |
| Features | Mini |
| Cable Length | 130cm |
| Gender | Unisex |
| Warning | Keep From Fire |
| Model Number | AO80013 |
| Recovery System | – |
| Gap Width | See Below |
| Shape | String |
| Diameter | other |
| Tricks | 1A |
130CM Polyester Light Professional YoYo Ball Bearing String Trick Yo-Yo Kids Magic Juggling Toy
€62.99 Original price was: €62.99.€32.99Current price is: €32.99.

SKU: YFP9PP7FBO0V
Category: Yoyos
8 reviews for 130CM Polyester Light Professional YoYo Ball Bearing String Trick Yo-Yo Kids Magic Juggling Toy
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-45%
Rated 4.92 out of 5
-46%
Rated 5.00 out of 5
€31.99 – €53.99Price range: €31.99 through €53.99-48%
Rated 5.00 out of 5
-48%
€31.99 – €32.99Price range: €31.99 through €32.99
-48%
Rated 4.67 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€51.99 – €63.99Price range: €51.99 through €63.99-48%
Rated 4.91 out of 5
-48%
Rated 4.70 out of 5






















J***a –
Nice spare straws.
L***r –
Bundle of spare ropes for Yoyo, nothing more)
Already with a loop, all are the same long
E***z –
Very vivid Color and looks good quality
g***n –
Very good
D***o –
Same as the picture. It came faster than I thought and despite no follow-up. I’ll buy back at this store
V***o –
Very good and very functional
A***y –
Everything is fine, only for a long time ..
v***v –
Excellent ropes!