| Material | FOAM |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| Features | Educational, Soft, Sports |
| Gender | Unisex |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Split Joint |
| Dimensions | 30*30*1.0cm |
| Thickness | 1cm |
| Recommend Age | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
16Pcs/Lot New Cartoon Soft Kids Rug Baby Play Mat Toys Eva Foam Infant Developing Mat Rug Puzzle Interlock Floor Mats 30*30*1CM
€127.99 Original price was: €127.99.€76.99Current price is: €76.99.
SKU: 796JDUHWL7WU
Category: Play Mats
2 reviews for 16Pcs/Lot New Cartoon Soft Kids Rug Baby Play Mat Toys Eva Foam Infant Developing Mat Rug Puzzle Interlock Floor Mats 30*30*1CM
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
€50.99 – €53.99Price range: €50.99 through €53.99
-40%
€48.99 – €237.99Price range: €48.99 through €237.99






















Shopper –
Very good.
Shopper –
מבחבבחחבצגצגצגצגצגצגצגצגצגצגצגצבצבצגצצגצגצגצגצגצגצגצכצכצכצגכצכצכצצכצגמגצכצכצכצצכצכצכצכצכצכצכצכצכצכצכצכצגצגצ