| Brand Name | corn flower |
|---|---|
| Recommend Age | 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y, 18+ |
| Material | Ceramic |
| Origin | Mainland |
| Model Number | 8-20mm |
| Gender | Unisex |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Type | Accessories |
| BJD/SD Attribute | Eyeball |
| Dimensions | 8-20mm |
| Item Type | Doll Accessories |
20 Pcs 8/10/12/14/16/18/20mm Doll Eyes Photo Round Glass Cabochon Diy Flat Back Handmade Jewelry Findings
€33.99 – €34.99Price range: €33.99 through €34.99

SKU: XIJFPBKUIEMF
Category: Dolls Accessories
5 reviews for 20 Pcs 8/10/12/14/16/18/20mm Doll Eyes Photo Round Glass Cabochon Diy Flat Back Handmade Jewelry Findings
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-47%
Rated 5.00 out of 5
-48%
Rated 5.00 out of 5
€31.99 – €33.99Price range: €31.99 through €33.99-46%
Rated 4.80 out of 5
€31.99 – €62.99Price range: €31.99 through €62.99-48%
Rated 5.00 out of 5
€32.99 – €34.99Price range: €32.99 through €34.99-48%
Rated 5.00 out of 5
€31.99 – €33.99Price range: €31.99 through €33.99-47%
Rated 5.00 out of 5
€33.99 – €42.99Price range: €33.99 through €42.99-48%
Rated 5.00 out of 5
-48%
Rated 4.93 out of 5






















s***r –
I actually got them a lot sooner than I thought I would. They are exactly what I was expecting!
4***t –
Great product
W***n –
clear and beautifully made. thank you!!
U***o –
great items
B***l –
very nice quality except a couple of the pupils are off centered.