| Recommend Age | 7-12y, 12+y, 18+, 14+y |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| CN | Shandong |
| Material | Plastic, Plastic and steel balls |
| Gender | Unisex |
| Warning | Not able to eat! |
| Theme | Animals |
| Dimensions | 37*29mm |
| Battery | NO battery |
| Model Number | 50PCS-Mini Tumbler Toy-MIXED |
| Mfg Series Number | TOY |
| Product name | Mini cartoon tumbler toy |
| Color | Random |
| Size | About 37*29mm |
| Weight | About 5.5g |
| Quantity | 50PCS |
50PCS 1.14*1.46Inch Mini Tumbler Toy Roly-poly Tilting Self-righting Doll Puzzle Nostalgic Traditional Toy Gift Cartoon Animal
€65.99 Original price was: €65.99.€39.99Current price is: €39.99.
50 in stock
SKU: OU1124MOK676
Category: Roly Poly Toy
Be the first to review “50PCS 1.14*1.46Inch Mini Tumbler Toy Roly-poly Tilting Self-righting Doll Puzzle Nostalgic Traditional Toy Gift Cartoon Animal” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-43%
-40%
-40%
-43%
-43%






















Reviews
There are no reviews yet.