| Brand Name | SIRENXI |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| CN | Shanghai |
| Material | Nylon |
| Recommend Age | 7-12y |
| Type | Accessories |
| Mfg Series Number | Lifestyle |
| Dimensions | 6/8/20 mm Width |
| Warning | Do not swallow! |
| Item Type | Doll Accessories |
| Gender | Unisex |
| BJD/SD Attribute | Accessories |
| Model Number | Magic Tapes Sticker |
| Feature 1 | DIY Doll Clothes |
| Feature 2 | Doll Sewing Stickers |
| Feature 3 | Clothes Fastener Tape |
| Feature 4 | Magic Tapes Sticker |
| Feature 5 | DIY Clothing Accessories |
| Width | 6/8/20 mm |
| Length | 1 m |
6/8/20mm Magic Sticker for Doll Sewing Clothes Fastener Tape Sewing Magic Tape Sticker Paste Strap DIY Doll Clothing Accessories
€31.99 – €32.99Price range: €31.99 through €32.99

SKU: UQ45QOXNZS99
Category: Dolls
Be the first to review “6/8/20mm Magic Sticker for Doll Sewing Clothes Fastener Tape Sewing Magic Tape Sticker Paste Strap DIY Doll Clothing Accessories” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-47%
Original Rainbow School Doll Multi-style Can Choose Shoes, High Heels, Boots, DIY Dress-up Girl Toys
Rated 5.00 out of 5
€33.99 – €34.99Price range: €33.99 through €34.99-45%
Rated 5.00 out of 5
€36.99 – €37.99Price range: €36.99 through €37.99-40%
€555.99 – €660.99Price range: €555.99 through €660.99
-43%
€38.99 – €39.99Price range: €38.99 through €39.99
-39%
Rated 4.95 out of 5
-48%
Rated 4.75 out of 5
-40%
Rated 4.88 out of 5
€56.99 – €63.99Price range: €56.99 through €63.99-45%
Rated 5.00 out of 5
€35.99 – €40.99Price range: €35.99 through €40.99





















Reviews
There are no reviews yet.