| Brand Name | cxf |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Recommend Age | 4-6y, 7-12y, 12+y, 18+ |
| Warning | keep fire away |
| Height | 31cm-50cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | smt-1031 |
| Theme | Animals & Nature |
| pillow size | 48x38cm and 40x33cm |
| puffs size | 10cm |
6pcs 9pcs cute plush cheesy puffs toy stuffed soft a bag of snake puff pillow creative kids toys gift forchildren
€51.99 – €57.99Price range: €51.99 through €57.99

SKU: O640TL48SFR0
Category: Plush Pillows
4 reviews for 6pcs 9pcs cute plush cheesy puffs toy stuffed soft a bag of snake puff pillow creative kids toys gift forchildren
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-43%
-46%
Rated 4.75 out of 5
€32.99 – €62.99Price range: €32.99 through €62.99-45%
Rated 5.00 out of 5
€30.99 – €97.99Price range: €30.99 through €97.99-42%
-40%
€43.99 – €52.99Price range: €43.99 through €52.99
-40%
€35.99 – €49.99Price range: €35.99 through €49.99
-42%
Rated 5.00 out of 5
€41.99 – €52.99Price range: €41.99 through €52.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€64.99 – €101.99Price range: €64.99 through €101.99





















P***s –
These little plush cheese puffs in a bag are wonderful, all the kids loved them (as did the adults throwing the balls about). Really pleased.
s***r –
cute but material inside a bit strange
Shopper –
génial
L***n –
just like the pictures love it my daughter is going to be over the moon x
super fast delivery too