| Power supply | 1 x 1.5V AA batteries(not included) |
|---|---|
| Color | Random delivery |
| Material | plastic, Plastic |
| size | One Size |
| Length | 6.5cm(2.56in) |
| Width | 6.5cm(2.56in) |
| Height | 0.5cm(0.2in) |
| Quantity | 1set |
| Certification | 3C |
| Origin | Mainland |
| Recommend Age | 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Theme | Animals & Nature |
| Model Number | – |
| Barcode | No |
| Warning | This toy is not suitable for children under three years old |
81 PCS Electric Gears 3D Model Building Kits Plastic Brick Blocks Educational
€66.99 Original price was: €66.99.€39.99Current price is: €39.99.
7 in stock

SKU: X05HQY257IK1
Category: Gears Sets
Be the first to review “81 PCS Electric Gears 3D Model Building Kits Plastic Brick Blocks Educational” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
Rated 4.75 out of 5
-45%
-40%
€95.99 – €109.99Price range: €95.99 through €109.99
-40%
Rated 5.00 out of 5
-38%
-40%
€38.99 – €47.99Price range: €38.99 through €47.99
-43%
€38.99 – €86.99Price range: €38.99 through €86.99
-39%
Rated 5.00 out of 5






















Reviews
There are no reviews yet.