| Brand Name | MoShuBe |
|---|---|
| Material | EVA |
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| Features | Educational, Soft, No Music, Sports |
| Gender | Unisex |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Split Joint |
| Dimensions | 30*30*1cm per pieces |
| Thickness | 1cm |
| Recommend Age | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Model Number | Kids Home Decoration Play Mat |
| Certification | CE |
| baby game | baby interlocking mat playground |
| baby mat | rug puzzle mat gym game activity mat |
| eva | carpet in the nursery kids carpet |
Baby Play Puzzle Mat 30*30cm Kids Interlocking Exercise Tiles Rugs Toys Carpet Pad EVA Foam Crawling Pad Room Activity Floor Mat
€55.99 – €129.99Price range: €55.99 through €129.99

SKU: 85YVHC0YB7E4
Category: Learing Climb & Walker
Be the first to review “Baby Play Puzzle Mat 30*30cm Kids Interlocking Exercise Tiles Rugs Toys Carpet Pad EVA Foam Crawling Pad Room Activity Floor Mat” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-42%
-39%
€59.99 – €71.99Price range: €59.99 through €71.99
-40%
€59.99 – €77.99Price range: €59.99 through €77.99
-40%
Rated 5.00 out of 5
€40.99 – €44.99Price range: €40.99 through €44.99-47%
-40%
-40%
Rated 4.95 out of 5
€57.99 – €96.99Price range: €57.99 through €96.99-39%





















Reviews
There are no reviews yet.