| Material | Plastic |
|---|---|
| Plastic Type | PVC |
| Origin | Mainland |
| CN | Guangdong |
| Features | Educational, Soft, No Music |
| Gender | Unisex |
| Warning | NO |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Whole |
| Dimensions | 66x50cm, as shown |
| Thickness | 2cm |
| Recommend Age | 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Model Number | XS11, Water Mat |
| Certification | CE |
| Water Mat | Baby Play Mat |
Baby Water Mat Inflatable Cushion Infant Toddler Water Play Mat for Children Early Education Developing Baby Toy Summer Toys
€36.99 – €37.99Price range: €36.99 through €37.99

SKU: IZUS0P1CMTDW
Category: Play Mats
4 reviews for Baby Water Mat Inflatable Cushion Infant Toddler Water Play Mat for Children Early Education Developing Baby Toy Summer Toys
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-47%
€33.99 – €35.99Price range: €33.99 through €35.99
-40%
Rated 4.70 out of 5
€48.99 – €148.99Price range: €48.99 through €148.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€120.99 – €164.99Price range: €120.99 through €164.99-43%
Rated 4.82 out of 5
€38.99 – €39.99Price range: €38.99 through €39.99-40%
Rated 4.83 out of 5
-39%
Rated 5.00 out of 5
-43%
Rated 4.81 out of 5
€38.99 – €82.99Price range: €38.99 through €82.99-40%
Rated 5.00 out of 5






















M***E –
great quality, it’s the second unit i bought
E***a –
nice
d***d –
It complies with the description. I haven’t used it yet
s***r –
Very successful! just like in the picture. Fill with a little water and inflate. The boy loved very much.