| Brand Name | bekobaby |
|---|---|
| Material | EVA, XPE foam |
| Origin | Mainland |
| CN | Shandong |
| Features | Educational, Soft, Sports, Double-sided printing |
| Gender | Unisex |
| With Rack for Game blanket or Not | NO |
| Type | Whole |
| Dimensions | 200x180cm |
| Thickness | 2cm, 1CM 1.5CM 2CM |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Certification | CE |
| Name | Play Mat |
| Product expansion size | 200x180CM |
| Design | Fun pattern |
| Safety | Environmental protection |
| Detect | Food grade |
| Surface | Waterproof |
| Function | Protect the knees |
BEKOBABY Baby Play Mat Kids Carpet 200*180CM Thicken Eco-friendly EPE Children Playmat Cartoon Non-slip Carpet Living Room Mat
€408.99 Original price was: €408.99.€245.99Current price is: €245.99.
SKU: ZCCADN3HW8V6
Category: Play Mats
2 reviews for BEKOBABY Baby Play Mat Kids Carpet 200*180CM Thicken Eco-friendly EPE Children Playmat Cartoon Non-slip Carpet Living Room Mat
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
€50.99 – €53.99Price range: €50.99 through €53.99
-39%






















예***류 –
Baby super love the playmat. Very cushiony not that thin. Delivery was also fast
b***e –
Good quality & worth the money for its size and thickness. Cute designs!