| Brand Name | TAKARA TOMY |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Item Type | model |
| Recommend Age | 12+y, 7-12y, 4-6y, 18+ |
| Dimensions | 25*15cm |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Version Type | First Edition |
| Original Package | YES |
| Puppets Type | model |
| Warning | figure |
| Gender | Unisex |
| Mfg Series Number | model |
| Remote Control | No |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Scale | 1/1 |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Model Number | Haunter |
| Condition | In-Stock Items |
| Unit Type | Set |
| Package Weight | 0.5kg (1.10lb.) |
| Package Size | 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in) |
Big Size 1:1 Haunter with box Action Figure Toys
€126.99 – €140.99Price range: €126.99 through €140.99

SKU: 1FHY81A7RNN0
Category: Blind Box
Be the first to review “Big Size 1:1 Haunter with box Action Figure Toys” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-43%
Rated 5.00 out of 5
€33.99 – €72.99Price range: €33.99 through €72.99-39%
Rated 5.00 out of 5
-45%
Rated 4.80 out of 5
-40%
€36.99 – €291.99Price range: €36.99 through €291.99
-39%
Rated 4.67 out of 5
-40%
€36.99 – €291.99Price range: €36.99 through €291.99
-40%
Rated 5.00 out of 5
€153.99 – €946.99Price range: €153.99 through €946.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€66.99 – €226.99Price range: €66.99 through €226.99
















Reviews
There are no reviews yet.