| Brand Name | TAKARA TOMY |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Item Type | model |
| Recommend Age | 7-12y, 12+y, 18+, 14+y |
| Dimensions | 14cm |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Scale | Other |
| Model Number | Psyduck |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Gender | Unisex |
| Mfg Series Number | model |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Version Type | First Edition |
| Original Package | YES |
| Warning | figure toys |
| Theme | Movie & TV |
| Puppets Type | model |
| Material | PVC |
| Unit Type | Set |
| Package Weight | 0.5kg (1.10lb.) |
| Package Size | 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in) |
Cute Psyduck as Sailor Moon Mercury Action Figure Toys
€48.99 – €57.99Price range: €48.99 through €57.99

SKU: QV0496VHOA6D
Category: Blind Box
Be the first to review “Cute Psyduck as Sailor Moon Mercury Action Figure Toys” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
Rated 5.00 out of 5
€42.99 – €254.99Price range: €42.99 through €254.99-39%
Rated 4.67 out of 5
-48%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€51.99 – €921.99Price range: €51.99 through €921.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€45.99 – €285.99Price range: €45.99 through €285.99-48%
Rated 5.00 out of 5
-45%
Rated 5.00 out of 5
€35.99 – €40.99Price range: €35.99 through €40.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€58.99 – €213.99Price range: €58.99 through €213.99





















Reviews
There are no reviews yet.