| Wheel Number | Two |
|---|---|
| Material | Metal |
| Recommend Age | 25-36m, 4-6y, 7-12y |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland |
| Dimensions | 90*45 |
| Gender | Unisex |
| Model Number | SLC1030 |
| Style | BIKE |
| Features | Ride On |
| The material | High carbon steel |
| load | 120kg |
| size | 12" |
LazyChild Balance Car Children 2-7 Years Old Two-Wheeled Scooter Without Pedal Baby Walker Sliding Bicycle Dropshipping
€183.99 – €201.99Price range: €183.99 through €201.99

SKU: G6FGOTT81G3J
Category: Kids' Bikes & Scooters
3 reviews for LazyChild Balance Car Children 2-7 Years Old Two-Wheeled Scooter Without Pedal Baby Walker Sliding Bicycle Dropshipping
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-40%
€538.99 – €618.99Price range: €538.99 through €618.99
-40%
Rated 5.00 out of 5
€237.99 – €251.99Price range: €237.99 through €251.99-40%
Rated 5.00 out of 5
€213.99 – €240.99Price range: €213.99 through €240.99-40%
€287.99 – €303.99Price range: €287.99 through €303.99
-40%
-40%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€185.99 – €215.99Price range: €185.99 through €215.99





















Shopper –
The color is very beautiful, the size is also very suitable, the seat can be adjusted in height, the quality is very good, the children like it very much
Shopper –
The product packaging is very fine, the arrival is not damaged, the quality is very good, the child is very satisfied
Shopper –
The quality of the scooter is very good, the arrival is not damaged, there is no odor when opened, and the speed is suitable for children