| Brand Name | Anyo |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland |
| CN | Zhejiang |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 12+y |
| Model Number | A1173 |
| Shape | Butterfly |
| Tricks | 1A, 5A |
| Features | Mini |
| Cable Length | 110cm |
| Recovery System | Glue Sticker |
| Gap Width | 3.8mm |
| Diameter | 56.1mm |
| Warning | away from fire |
| gift | 10 string, 1 glove, 1 bearing |
| weight | 66g |
| width | 42.8mm |
New Arrive PROTOSTAR YYF YOYO Athletics aluminum alloy outer ring dead sleep yoyo 1A 5A
€80.99 – €85.99Price range: €80.99 through €85.99

SKU: ON8WRDMGOVNL
Category: Yoyos
2 reviews for New Arrive PROTOSTAR YYF YOYO Athletics aluminum alloy outer ring dead sleep yoyo 1A 5A
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-48%
Rated 4.83 out of 5
€32.99 – €33.99Price range: €32.99 through €33.99-48%
Rated 5.00 out of 5
-42%
-45%
-48%
-48%
Rated 5.00 out of 5
-46%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€51.99 – €63.99Price range: €51.99 through €63.99





















A***o –
excellent, i really recommend
A***o –
awesome