| Material | Wood |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Gender | Unisex |
| Model Number | PDZ1388 |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Size | 31cm |
| Shape | Animal |
| Features | Musical, Soft, Stuffed |
| Certification | CE |
| Package | Separates |
| Dimensions | 32cm |
| Warning | no |
| Item 1 | baby rattles crib mobiles |
| Item 2 | toys rattles |
| Item 3 | wooden teether animals |
| Item 4 | wood teether |
| Item 5 | baby rattles |
| Item 6 | wooden rattle |
New Wood Teether Baby Bed Hanging Rattles Toy Make Noise Bird Elephant Shape Crochet Beads Bracelet Pram Clip Baby Rattle
€39.99 – €45.99Price range: €39.99 through €45.99

SKU: 7SYK2RWRFMY4
Category: Bed,Car Hanging Toys
1 review for New Wood Teether Baby Bed Hanging Rattles Toy Make Noise Bird Elephant Shape Crochet Beads Bracelet Pram Clip Baby Rattle
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-47%
Rated 5.00 out of 5
€33.99 – €38.99Price range: €33.99 through €38.99-43%
Rated 5.00 out of 5
€36.99 – €55.99Price range: €36.99 through €55.99-43%
Rated 5.00 out of 5
-42%
Rated 4.86 out of 5
-45%
Rated 5.00 out of 5
€33.99 – €43.99Price range: €33.99 through €43.99-43%
Rated 5.00 out of 5
-44%
Rated 4.69 out of 5
€37.99 – €51.99Price range: €37.99 through €51.99-41%
Rated 5.00 out of 5
€37.99 – €55.99Price range: €37.99 through €55.99





















H***n –
Arrived on time and amazing quality, live it