| Brand Name | Ametoys |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Model Number | T5 |
| Material | Other |
| Gap Width | 4.72 mm |
| Shape | Drum-shaped |
| Features | Mini |
| Age Range | > 8 years old |
| Cable Length | 110cm |
| Diameter | 54 mm |
| Tricks | 1A |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
Professional Magic Yoyo T5 Overlord Aluminum Alloy Metal Yoyo 8 Ball KK Bearing with String for Kids Outside Sports Toy
€69.99 Original price was: €69.99.€39.99Current price is: €39.99.

SKU: TSQ03XC2J4CH
Category: Yoyos
3 reviews for Professional Magic Yoyo T5 Overlord Aluminum Alloy Metal Yoyo 8 Ball KK Bearing with String for Kids Outside Sports Toy
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-48%
Rated 5.00 out of 5
-46%
Rated 5.00 out of 5
€31.99 – €53.99Price range: €31.99 through €53.99-48%
Rated 4.70 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€51.99 – €63.99Price range: €51.99 through €63.99-46%
Rated 5.00 out of 5
-40%
-48%
Rated 5.00 out of 5
-48%
Rated 4.88 out of 5






















A***a –
Mega fast, reliable store! Recommend 100%.
Shopper –
works very well. I’d recommend.
e***s –
Excellent high quality nice