| Recommend Age | 7-12y, 13-24m, 4-6y, 12+y, 25-36m |
|---|---|
| Origin | Mainland |
| Certification | CE, Europe certified (CE) |
| Model Number | Spinning Top |
| Material | plastic |
| Size | 23x9cm/9.06×3.54in |
| Weight | about 125g |
| Age | 3Y+ |
| Color | Blueberry, Peach, Green Apple |
Stress Anxiety Relief for Adult Kid Creative Spiral Spinning Lollipop Rotary Toy Funny Slow Soft Kid Decompression Balls
€67.99 Original price was: €67.99.€37.99Current price is: €37.99.

SKU: 9IX15Y5OFKUU
Category: Fidget Roller
1 review for Stress Anxiety Relief for Adult Kid Creative Spiral Spinning Lollipop Rotary Toy Funny Slow Soft Kid Decompression Balls
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-47%
-48%
-46%
-40%
-47%
-46%
Rated 4.93 out of 5
-41%
-46%






















N***l –
מוצלץ!
It’s fast!