| Origin | Mainland |
|---|---|
| Recommend Age | 12+y, 3-6y, 6-12y, 14+y |
| Warning | / |
| Model Number | Catch |
| Material | wood |
| Trematode Stick size | 16 x 1 x 1cm |
| Length | 6cm |
| Width | 1cm |
| Height | 1cm |
Wooden Strawberry Magnetic Bug Catching Game 5 Worms 1 Wooden Children Grasping Toys Accessories Montessori Educational Toys New
€32.99 – €33.99Price range: €32.99 through €33.99

SKU: GQQT3U6STKCW
Category: Color & Shape
2 reviews for Wooden Strawberry Magnetic Bug Catching Game 5 Worms 1 Wooden Children Grasping Toys Accessories Montessori Educational Toys New
Add a review Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
-47%
Rated 5.00 out of 5
-48%
-48%
€32.99 – €34.99Price range: €32.99 through €34.99
-48%
Rated 5.00 out of 5
-45%
Rated 5.00 out of 5
€36.99 – €37.99Price range: €36.99 through €37.99-47%
Rated 5.00 out of 5
-40%
Rated 5.00 out of 5
€43.99 – €63.99Price range: €43.99 through €63.99-45%
Rated 5.00 out of 5






















D***v –
The magnet is in place. Quality is good.
v***d –
It’s all right, whole. Thank you